Sporočila za medije (2008)
13. oktober 2008 / Obvestilo za medije
Pst, na odru je Hrup
REALITY SHOW ŠPAS TEATRA BREZ DLAKE NA JEZIKU IN SKRIVNOSTNIH TANČIC
Pravo doživetje teatra, ki ga poznajo samo režiserji, igralci, scenografi, inspicenti ... Napočil je čas, da ga doživijo tudi gledalci!
Kaj naredi igralec, ko gre v predstavi kaj narobe?
- Kako se igralec reši iz situacije, ko mu gre na smeh?
- Kako se igralec reši iz situacije, ko pozabi besedilo?
- Kaj naredi, ko je lačen seksa?
Najnovejša uspešnica Špas teatra avtorja Michaela Frayna HRUP ZA ODROM, ki bo poleg sedem predpremiernih uprizoritev svojo premiero doživela 30. oktobra 2008, neposredno odgovarja na do zdaj še neuslišana vprašanja.
Opreza za pikantnostmi v zaodrju in pove, kar ne bi smela. Igralska zasedba je sanjska: Boris Kobal in Nataša Tič Ralijan, Dare in Blaž Valič, Marijana Brecelj, Vojko Belšak, Alenka Kozolc, Gregor Geč in Alida Bevk. Režijsko taktirko ima v rokah Jaša Jamnik.
Prve fotografije z gledaliških vaj so že narejene. Nekaj vam jih že pošiljamo; bi jih radi videli še več?
Želite izvedeti več o avtorju, vsebini in zgodovini?
Hrup za odrom je prva od treh letošnjih premier. Druga bo Poroka za špas – prva zabava na predstavi ali predstava na zabavi v Sloveniji, ki združuje igro, ples, hrano, pijačo in predvsem noro zabavo. Premiera bo konec novembra. Tretji del trilogije.com pa pričakujte v začetku januarja!
NAJBOLJ OBISKANO GLEDALIŠČE V SLOVENIJI!
Fotografije z vaje, primerne za tisk (.zip, 16 MB)
Igralska zasedba na fotografijah v .pdf





